School of AI – 5. alkalom

2019-03-04

A Sigma Technology Magyarország Kft. a School of AI mesterséges intelligenciával foglalkozó előadássorozatának ötödik része március 3.-án lesz a Neumann János Szakkollégiumban. Az előadások immáron magyarul folynak, kérésre angolul. At the beginning if everybody speaks Hungarian, we will start in Hungarian, but if you can join later, and doesn’t speak Hungarian, please feel free to ask for English language.

Az ötödik alkalom az Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai Kar F09-es előadójában lesz 18:30-tól – 21:00-ig.

Sigma Technology Hungary in collaboration with the international School of AI continous the series of meetups about Artifical Intelligence at the Óbuda University – John von Neumann College for Advanced Studies.

The fifth one will be held on 4th of March at Óbuda University John von Neumann Faculty of Informatics in classroom F09 from 18:30 to 21:00.

A meetup menete / agenda:

-HAMAROSAN / SOON

Megkérjük a vendégeket, hogy akinek lehetősége van, hozzon magával laptopot, ugyanis az előadás folyamán az előadóval közösen el lehet készíteni pár mintaalkalmazást.

Python és matematika tudás előny