1. Alverad-Bánki Nemzetközi Kiberbiztonsági Konferencia

Az Alverad Technology Focus Kft. és az Óbudai Egyetem Bánki Karának együttműködésében, 2023. október 25-én először kerül megrendezésre a nemzetközi tudományos konferencia, amelyet hibrid formában szerveznek. A konferencia nyelve magyar és angol.

A rendezvény célja, hogy a legfrissebb hazai és nemzetközi kutatási eredményeket elérhetővé tegye a szakmai közönség számára, emellett lehetőséget kínáljon a fiatal kutatóknak és PhD hallgatóknak a publikációs gyakorlat megszerzésére. A szervezők azt is kitűzték célul, hogy a társ egyetemek oktatói és hallgatói, valamint a kollégák tudományos kapcsolatai tovább elmélyüljenek.

Az 1. Alverad-Bánki Nemzetközi Kiberbiztonsági konferencia különösen a kiberbiztonság, mesterséges intelligencia, valamint a biztonságtechnikai, villamosmérnöki és informatikai tudományok területén kutató fiataloknak és doktoranduszoknak nyújt lehetőséget kutatási eredményeik bemutatására.